Põnn toob Sinu pisipere toidulauale kaks uut maitsvat rooga


 

Põnni sortimenti on lisandunud kaks uut põnevat toodet: Põnn Ökoloogiline puuviljasmuuti ning Põnn Ökoloogiline porgandi-kartulipüree!

 

Põnni puuviljasmuuti on banaani-, pirni- ja õunapüreest koosnev suurepärase maitsekooslusega lastetoit, millele annab huvitava troopilise maitsenüansi tootesse lisatud ananassimahl. Toode sobib hästi beebidele peale 6. elukuud, võimaldades neile tutvustada uusi põnevaid maitseid. Samuti sobib ökoloogiline puuviljasmuuti hästi juba suurematele lastele tervislikuks vahepalaks lasteaeda ja kooli või kergeks trennieelseks kõhutäiteks. Toode ei vaja soojendamist ning on koheselt kasutusvalmis. Puuviljasmuuti ei sisalda lisatud suhkrut, vaid selle magusus tuleneb ainult tootes sisalduvatest looduslikest puuviljapüreedest.

 

Põnni porgandi-kartulipüree on ainult kahest koostisosast koosnev mahedamaitseline köögiviljapüree, mis sobib hästi beebidele, kes alles alustavad lisatoidu söömist. Vaid kahte erinevat köögivilja sisaldav toode võimaldab tutvustada beebile uusi maitseid ning vähendab riski, et beebil võib olla mõnele komponendile allergiline reaktsioon. Ökoloogiline porgandi-kartulipüree sobib hästi ka juba suurematele beebidele, kelle puhul saab toidu energiataseme tõstmiseks lisada tootesse sobilikku liha või täiendada maitset teiste köögiviljadega.

 

Põnni Ökoloogiline puuviljasmuuti ning Ökoloogiline porgandi-kartulipüree sisaldavad ainult rangelt kontrollitud ökoloogilisi tooraineid, nendesse pole lisatud suhkrut, soola ega muid lisaaineid ning need on gluteeni- ja laktoosivabad. Mõlemad tooted on arendatud välja koostöös tunnustatud lastearst Reet Raukasega.

 

Kumb uus Põnn on sinu lapse lemmik?