Põnn Neljaviljakrõbuskid 8+ 40g

Neljaviljakrõbuskid sobivad suurepäraselt beebi esimeseks näputoiduks, arendamaks koordinatsiooni suu ja käe vahel ning õpetamaks tükkide mälumist. Tervislikud neljaviljakrõbuskid on valmistatud rangelt kontrollitud toorainest ning pakendatud mugavasse, taassuletavasse topsi. Toode sisaldab B1-vitamiini, on laktoosivaba, ilma lisatud soola ja suhkruta ning ei sisalda piimavalku, muna ega sojavalku. Soovitame imikutele peale 8. elukuud. Kõik Põnni lastetoidud on valminud koostöös lastearst Reet Raukasega.

 

Koostis:

neljaviljahelbed (rukis, kaer, nisu, oder) (71%), kaerakliid (22%), kiudaine (inuliin), vesi.

 

Toitumisalane teave 100 g kohta:

energiasisaldus 1364 kJ / 323 kcal, rasvad 3,7 g, millest küllastunud rasvhapped 0,6 g, süsivesikud 58 g, millest suhkrud 1 g (toode sisaldab looduslikult esinevaid suhkruid), kiudained 15 g, valgud 12 g, sool 0,01 g (soola sisaldus tuleneb ainult loodusliku naatriumi olemasolust), vitamiin B1 0,47 mg (94% päevasest võrdluskogusest)

 

Tarvitamisjuhis:

Soovitame imikutele peale 8.elukuud. Mitte jätta imikut tootega üksi, hoida laps söömise ajal pideva järelevalve all. Mitte pakkuda toodet imikule, kui ta on pikali asendis.

 

EAN: 4740073071762

Põnn Neljaviljakrõbuskid 8+ 40g

B1-vitamiiniga

Laktoosivaba

Ilma lisatud suhkruta

Ei sisalda piimavalku

Ei sisalda muna

Ilma lisatud soolata

Ei sisalda sojavalku

Rangelt kontrollitud tooraine

Säilitus-, lõhna- ja maitseaineteta