Ettevõttest

Salvest on alates 1946. aastast töötanud selle nimel, et igaüks saaks meie tooteid valmistada lihtsalt ja mugavalt nii endale kui oma perele.

Enamiku oma toorainest saame väga-väga lähedalt, lausa 100 km raadiusest. Meie 32 000 m2 suuruses tootmishoonete, ladude ja abirajatiste kompleksis töötavad hea toidu nimel 120 inimest, kellest paljud on seda tööd teinud 20–30 aastat. Me seisame hea järjepidevuse ja traditsioonide eest – vaid nii saame olla 100% kindlad toodete kvaliteedis.

Salvesti sortiment on väga lai – marineeritud kurgid, praekapsad, purgisupid, kastmed, lastetoidud ja moosid. Tootevalikus on üle 170 erineva toote! Paljusid neist oleme valmistanud ühe ja sama retsepti järgi juba mitukümmend aastat. Samas lisame igal hooajal valikusse ka uusi maitseid.

Lastetoite oleme valmistanud juba 1966. aastast. Tänaseni oleme selles valdkonnas ainuke kodumaine tootja. Tänu pikaajalisele kogemusele, Eesti beebide lemmikmaitsete tundmisele ja moodsatele tehnoloogilistele võimalustele suudame tagada toodete kõrge kvaliteedi.

Nagu mainitud, hindame me kõrgelt traditsioone, kuid samas ei saa valikut olla kunagi liiga palju ning seega areneme ja kasvame iga päev. Kvaliteet on meile oluline ja seda kinnitab ka meile omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaat ja rahvusvahelise toiduohutuse standardi IFS-i sertifikaat.